Moskītu tīkli

Rāmju moskītu tīkls – vispopulārākais variants.

Katru gadu,  it īpaši gada siltākajos mēnešos,  Jums rodas jautājums: kā aizsargāt sevi un tuviniekus no odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem? Problēmu palīdzēs atrisināt pretinsektu tīkls. Ar ko tad atšķirās kvalitatīvs izstrādājums no vairākiem  veikalos pieejamiem risinājumiem? Bez šaubām ar materiāliem  no kā izstrādājums izgatavot, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku, kā  arī visiem pretinsektu izstrādājumiem ir iespējams nomainīt tikai sieta daļu, jo izstrādājuma armatūra kalpo  daudz daudz ilgāk.

Populārākais un finansiāli pieejamākais pretinsektu siets : Pretinsektu siets alumīnija rāmī – visvienkāršākais un populārākais tīkla veids, kas ir ne tikai visefektīvākais un ekonomiskākais veids, kā cīnīties ar odiem, mušām un bitēm, bet tas Jūs aizsargās arī no pūkām, putekļiem. Tas ir vienkāršs ekspluatācijā, der gandrīz visiem logu veidiem, ir viegli noņemams un mazgājams un, ja vēlaties, tad to bez problēmām var atstāt loga ailē arī ziemas periodā. Pieejamās krāsas – balta, brūna, zelta ozols, antracīts.

Pieejami arī Rullo pretinsektu sieti kā arī Pretinsektu durvis.  Rullo sieti pēdējā laikā  kļūst populārāki, jo tiem ir vēl vairāk pārdomātu nianšu to  izmantošanā.

Mums uz vietas ir pieejami paraugi , lai nodemonstrētu Jums to efektivitāti. Kā arī izsaucot pie sevis meistaru uz nomērīšanu,   vienmēr cenšamies,  lai tas viss būtu līdzi demostrācijai. 

Pretinsektu siets  alumīnija rāmī , cena  24 euro m2 .   Klientiem , kas pasūtījuši žalūzijas, pretinsektu sietiem papildus atlaide . Pretinsektu sietiem rāmjos ar  tādiem rāmja  toņiem kā  antracīts vai zelta ozols, cenu aprēķina pēc  apjoma.

Pasūtījums

Pasūtījumam nepieciešami gaismas ailas platums un augstums. Koka pakešu logiem   , precīzākai nomērīšanai , nepieciešams šablons.