Moskītu tīkli

Rāmju moskītu tīkls – vispopulārākais variants.

Katru gadu,  it īpaši gada siltākajos mēnešos,  Jums rodas jautājums: kā aizsargāt sevi un tuviniekus no odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem? Problēmu palīdzēs atrisināt pretinsektu tīkls. Ar ko tad atšķirās kvalitatīvs izstrādājums no vairākiem  veikalos pieejamiem risinājumiem? Bez šaubām ar materiāliem  no kā izstrādājums izgatavots, kā arī pārdomāta tā ievietošana loga  vērtnes daļā, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku, kā  arī visiem pretinsektu izstrādājumiem ir iespējams nomainīt tikai sieta daļu, jo izstrādājuma armatūra kalpo  daudz  ilgāk.

Populārākais un finansiāli pieejamākais pretinsektu siets : Pretinsektu siets alumīnija rāmī – visvienkāršākais un populārākais tīkla veids, kas ir ne tikai visefektīvākais un ekonomiskākais veids, kā cīnīties ar odiem, mušām un bitēm, bet tas Jūs aizsargās arī no pūkām, putekļiem. Tas ir vienkāršs ekspluatācijā, der gandrīz visiem logu veidiem, ir viegli noņemams , un, ja vēlaties, tad to bez problēmām var atstāt loga ailē arī ziemas periodā. Pieejamās krāsas – balta, brūna, zelta ozols, antracīts.

Pieejami arī Rullo pretinsektu sieti kasetē,  kā arī Pretinsektu durvis , plisse pretinsektu sieti.  Rullo sieti kasetē , pēdējā laikā  kļūst populārāki, jo tiem ir vēl vairāk pārdomātu nianšu to  izmantošanā. Ideāls risinājums  ,  ja  balkona durvis ir vienīgais ventilācijas avots dzīvokļa  istabā, un blakus logi nav atverami. Izmanto arī  terases durvīm. 

Mums uz vietas ir pieejami paraugi , lai nodemonstrētu Jums to efektivitāti. Kā arī izsaucot pie sevis meistaru uz nomērīšanu,   vienmēr cenšamies,  lai tas viss būtu līdzi demostrācijai. 

Pretinsektu siets  alumīnija rāmī , cena no 28 euro m2 . Apjomam iespējama papildus atlaide 10% apjomā.

Rullo pretinsektu siets durvīm , cena sākot no  108.65  euro

Rullo siets pretinsektu  logiem , cena sākot no  104.55  euro

Plisse pretinsektu siets durvīm, cena sākot no 267 euro. 

Pretinsektu rāmja durvis , cena sākot no 160 euro

Pasūtījums

Pasūtījumam nepieciešami gaismas ailas platums un augstums. Koka pakešu logiem   , precīzākai nomērīšanai , nepieciešams šablons.