Moskītu tīkli

Rāmju pretinsektu tīkls – vispopulārākā izvēle.

Katru gadu,  it īpaši gada siltākajos mēnešos,  Jums rodas jautājums: kā aizsargāt sevi un tuviniekus no odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem? Problēmu palīdzēs atrisināt pretinsektu tīkls alumīnija rāmī. Ar ko tad atšķirās kvalitatīvs izstrādājums no vairākiem  veikalos pieejamiem risinājumiem? Bez šaubām ar materiāliem  no kā izstrādājums izgatavots, kā arī pārdomāta tā ievietošana loga  vērtnes daļā, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku , kā  arī visiem pretinsektu izstrādājumiem ir iespējams nomainīt tikai sieta daļu, jo izstrādājuma armatūra kalpo  daudz  ilgāk.

Populārākais un finansiāli labākā iegūldījumā vērts pretinsektu siets : Pretinsektu siets alumīnija rāmī –  tīkla veids, kas ir ne tikai visefektīvākais veids, kā cīnīties ar odiem, mušām un lapsenēm uc, bet tas Jūs aizsargās arī no daudz pūkām, putekļiem. Tas ir vienkāršs ekspluatācijā, der gandrīz visiem logu veidiem, ir viegli noņemams , un, ja vēlaties, tad to bez problēmām var atstāt loga ailē arī ziemas periodā. Pieejamās krāsas – balta, brūna, zelta ozols, antracīts.

Pieejami arī Rullo pretinsektu sieti kasetē,  kā arī Pretinsektu durvis , plisse pretinsektu sieti.  Rullo sieti kasetē , pēdējā laikā  kļūst populārāki, jo tiem ir vēl vairāk pārdomātu nianšu to  izmantošanā. Ideāls risinājums  ,  ja  balkona durvis ir vienīgais ventilācijas avots dzīvokļa  istabā, un blakus logi nav atverami. Izmanto arī  terases durvīm. 

Mums uz vietas ir pieejami paraugi , lai nodemonstrētu Jums to efektivitāti. Kā arī izsaucot pie sevis meistaru uz nomērīšanu,   vienmēr cenšamies,  lai tas viss būtu līdzi demonstrācijai. 

Pretinsektu siets  alumīnija rāmī , cena no 43 euro m2 .  Minimālā izmēra  lielums  0.7/m2

Rullo pretinsektu siets durvīm un logiem , cena sākot no  129 euro  ( montāžas izmaksas atkarīgas no uzstādīšanas  vietas)  

Pretinsektu durvis , cena sākot no  199  euro  

Plisēts pretinsektu siets durvīm, cena sākot no 369 euro. ( montāžas izmaksas atkarīgas no uzstādīšanas vietas un virsmas)

Pasūtījums

Pasūtījumam nepieciešami gaismas ailas platums un augstums. Koka pakešu logiem   , precīzākai nomērīšanai , nepieciešams šablons.