Kasešu žalūzijas

 Kasešu žalūzijas – pārliecinoši populārākais žalūziju veids.

Praktiskas, ar ilgu kalpošanas laiku.  Priekš pakešu logiem jau sākotnēji konstruētas tā, lai logi izskatītos līdz galam pabeigti un maksimāli  iederētos Jūsu mājas vai ofisa interjerā. Žalūzijas pilda dažādas funkcijas, tās kalpo kā jauks rotājums un izcili aizsargā telpu no putekļiem, trokšņa un saules stariem. Stilīgas žalūzijas uz plastikāta logiem – tas ir optimāls risinājums mūsdienīga interjera noformēšanai un ērts gaismas regulēšanas veids mājā.  Izvēloties audumus ar lielākā tehniskām īpašībām, Jūs vairāk aizsargāsiet savu mājokli no uzkaršanas.

Guļamistabās populārs ir Blackout materiāls. Audumi ar atstarotāju sniegs papildus absorbācijas un atstarošanas īpašības Jūsu izvēlētajām žalūzijām.

Kasešu žalūzija logā , atbrīvo Jums palodzi, palielina telpu.  Ir pieejamas arī kasešu žalūzijas liekamas logu arkāss un uz sienas vai pie griestiem. Ir vairāki risinājumi , lai  izvēlētos Jums nepieciešamāko. Trīs stiklu bieziem pakešu logiem piemeklējami savādāki risinājumi nekā standarta vienas stikla pakas logiem.  It īpaši tajos skaisti izskatās Diena – Nakts tekstili. Kasešu žalūzijas izskatās ļoti mūsdienīgi,  atverot logu augšējā ventilācijā , audums  nekarājas, bet pieguļ logam un nekustās, ja nu vienīgi Jūs nepārspīlējat ar caurvēju telpu vēdināšanas laikā. Gariem logiem iesakām izvēlēties pareiza platuma tekstila malu nosedzošās līstes.